אתר להזמנת תמונות ציורים הדפסים הדפסה על קנבס
 
 
 

michael-arts.co.il

אודות הגלריה

 
michael-arts.co.il - הינו גלריית אומנות של צייר ישראלי מפורסם מיכאל חונדיאשוילי, בעל פרסים בתחרויות בינלאומיות, אשר יצירותיו נמנים באוספים פרטיים וציבוריים בארץ ובחו"ל. בגלריה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של יצירות אומנות של הצייר, ציורי פורטרט של אנשים מפורסמים, ציורי יודאיקה, ציורי נוף וטבע דומם. דרך האתר באפשרותכם להזמין הדפסים אומנותיים בדפוס ז'יקלה על בד קנבס ולהזמין ציורי שמן מקוריים.

האתר מנוהל על ידי בנו של הצייר, מנכ''ל חברת - דוד חונדיאשוילי, המתמחה במתן פתרונות אינטרנט, עיצוב גרפי והדפסות על בד קנבס בשיטת ז'יקלה כבר שנים רבות. הדפסים בשיטת ז`יקלה זכו להערצתם של אומנים, צלמים, מעצבים ושוחרי אומנות סביב העולם בזכות דיוק הפרטים ותאימות הצבע לעבודה המקורית אשר עולות על איכות הליטוגרפיות ואפילו על הדפסי המשי. מוזיונים רבים בעולם בינהם גם המוזיון היוקרתי "לובר" מציגים הדפסי ז'יקלה במקום ציורים, ששמורים היטב בכספת המוזיון מחשש לנזק, גניבה או עקב עלויות ביטוח מרקיעות שחקים.

ההדפס בשיטת Giclee מוגן ע"י מספר שכבות לקה אולטרה - סגולית בעוצמה גבוהה במיוחד בכדי לוודא שהלקוח יקבל תמונה באיכות מוזיאלית על בד, והדפס שהוא כמו ציור מקורי.

michael-arts.co.il אחראית לגבי הכמות המרבית, והאותנטיות של היצירה. כל יצירה מאושרת וחתומה על ידי האומן. שיטת ההזמנה פשוטה ונוחה.

בגלריית הדפסים אומנותיים תוכלו לרכוש רפרודוקציות של הצייר מיכאל חונדיאשוילי בדפוס ז'קלה במידות שונות ולהינות מיצירת אומנות יכותית במחירים נוחים. דפוס ז'קלה הינו האופציה הקרובה ביותר לציור האומנותי המקורי!


הזמן הדפס על בד קנווס, כי זה יפה, איכותי והכי קרוב לציור מקורי!

         
 
           

אודות הצייראודות הצייר
גלריית ציוריםגלריית ציורים
! הזמן ציור שמן מתמונה! הזמן ציור שמן מתמונה
חנות הדפסיםחנות הדפסים תמונות ציורים למכירה
הדפסה על קנבסהדפסה על קנבס
תמונות מהתנ''ךתמונות מהתנ''ך
תמונות יודאיקהתמונות יודאיקה
תמונות נוף וטבע דומםתמונות נוף וטבע דומם
תמונות פרחיםתמונות פרחים
רפרודוקציותרפרודוקציות
הדפסה בשיטת ז'יקלההסבר - הדפסת תמונות בשיטת ג'יקלה
מתנות אומנותמתנות אומנות
קישורים לאתרי אומנותקישורים לאתרי אומנות
יצירת קשריצירת קשר
 
English Site צייר יצירת קשר צייר לינקים לינקים מתנות ליום הולדת מתנות אומנות הדפסים הדפסת תמונות על קנבס קנווס הדפסה על קנבס ציורים ציור פורטרט דיגיטלי הדפסים אומנותיים ציורים ציורים צייר אודות הצייר דף ראשי