אתר להזמנת תמונות ציורים הדפסים הדפסה על קנבס
 
 
 

דפוס בשיטת ז'יקלה על בד קנבס

 
ז'יקלה (Giclee) היא מילה בצרפתית שפירושה "התזת דיו". השיטה פותחה במקור ב- 1989 כאלטרנטיבה דיגיטלית לרפרודוקציה הליטוגרפית. בתהליך זה, בריסוס עדין של דיו יותר מארבע מיליון טיפות לשניה מותזות על בד קנבס. גודלה של כל טיפה קטן פי ארבע משיערת אדם. דבר זה יוצר שילוב של 512 צבעים שונים בכ - 10 מליון אפשרויות ספיגה גבוהה של דיו לא רעיל, מעניקים לכל תמונה את התוצאות מלאות החיים, השופעות , הקטיפתיות והמוארות של ציור מקורי על בד ציור.

ההדפס בשיטת Giclee מוגן ע"י שכבות לקה אולטרה - סגולית בעוצמה גבוהה במיוחד בכדי לוודא שהלקוח יקבל תמונה באיכות מוזיאלית על בד, והדפס שהוא כמו ציור מקורי.

הדפסי הז`יקלה זכו להערצתם של אמנים, צלמים, מעצבים ושוחרי אומנות סביב העולם בזכות דיוק הפרטים ותאימות הצבע לעבודה המקורית אשר עולות על איכות הליטוגרפיות ואפילו על הדפסי המשי. למעשה, מוזיאון הלובר היוקרתי, כמו מוזיאונים רבים אחרים, מציג הדפסי ז`יקלה במקום ציורים אשר אין להוציאם מחוץ לכספות המוזיאון מחשש לנזק, גניבה או עקב עלויות ביטוח מרקיעות שחקים.

דפוס ז'קלה על גבי בד קנבס הינו האופציה הקרובה ביותר לציור שמן מקורי!

הזמן הדפס על בד קנבס, כי זה יפה, איכותי והכי קרוב לציור מקורי!

         
מסגרות לתמונות
מיסגור תמונות
           

אודות הצייראודות הצייר
גלריית ציוריםגלריית ציורים
! הזמן ציור שמן מתמונה! הזמן ציור שמן מתמונה
חנות הדפסיםחנות הדפסים תמונות ציורים למכירה
הדפסת תמונות על קנבסהדפסת תמונות על קנבס
תמונות מהתנ''ךתמונות מהתנ''ך
תמונות יודאיקהתמונות יודאיקה
תמונות נוף וטבע דומםתמונות נוף וטבע דומם
תמונות פרחיםתמונות פרחים
רפרודוקציותרפרודוקציות
הדפסה בשיטת ז'יקלה הסבר - הדפסת תמונות בשיטת ג'יקלה
מתנות אומנותמתנות אומנות
קישורים לאתרי אומנותקישורים לאתרי אומנות
יצירת קשריצירת קשר
 
English Site צייר יצירת קשר צייר לינקים לינקים מתנות ליום הולדת מתנות אומנות הדפסים הדפסת תמונות על קנבס קנווס הדפסה על קנבס ציורים ציור פורטרט דיגיטלי הדפסים אומנותיים ציורים ציורים צייר אודות הצייר דף ראשי